O firmie

Montek - prace wysokościowe: Warszawa i nie tylko

Montek Prace Wysokościowe to firma, która działa w Warszawie i która oferuje takie usługi, jak malowanie oraz czyszczenie elewacji, mycie okien i wiele innych. Nasza firma posiada bogate doświadczenie w zakresie wszelkich prac wysokościowych, nie tylko na terenie Warszawy i okolic, ale również innych miast, ponieważ Montek Prace Wysokościowe jest firmą działającą na terenie całego kraju.

Montek to firma, która specjalizuje się we wszelkiego rodzaju pracach wysokościowych, także w warunkach trudnodostępnych oraz z zastosowaniem nowoczesnych technik alpinistycznych, które wszelkiego rodzaju prace na wysokościach pozwalają szybko oraz w pełni bezpiecznie dla otoczenia.

Montek Prace Wysokościowe to firma, której można zaufać.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną oferta prac wysokościowych, która została zaprezentowana na naszej stronie. Stosujemy najnowsze i sprawdzone metody mycia okien, czyszczenia i malowania elewacji, odgrzybiania, usuwania grafitti, odgrzybianie elewacji, montażu reklam i innych. W swojej pracy wykorzystujemy takie technologie, jak mycie i czyszczenie wodą pod ciśnieniem oraz wodą zdemineralizowaną, czyszczenie alucobondu i wiele innych.


Zadzwoń, umyjemy okna, pomalujemy elewację
tel. 503 710 521

Montek Prace Wysokościowe, ul. Czechowicka 29, Warszawa


Dzięki naszym pracom zewnętrzne fasady budynku będą wyglądały praktycznie tak samo, jak wyglądały zaraz po odbiorze budowlanym. Zaufało nam już wiele firm: nie tylko w Warszawie, ale też w wielu innych miastach. Niezależnie od tego, jakich prac wysokościowych Państwo potrzebują, jesteśmy w stanie je wykonać.

Montek - Dokładność - Terminowość - Doskonała organizacja

Używane technologie
Nasza firma jako jedna z nielicznych korzysta z urządzeń Ionic Systems. Marka ta znana jest w ponad 20 rajach na świecie. Oferujemy Państwu innowacyjną technologię i system urządzeń Reach & Wash z przeznaczeniem do czyszczenia powierzchni szklanych wodą zdemineralizowaną. Doskonale usuwa zanieczyszczenia z fasad szklanych, okien, wystaw.

Reach & Wash składa się głównie z systemu uzdatniania i doprowadzania wody oraz specjalistycznych kijów teleskopowych z przewodami wyprowadzającymi wodę, wyposażonych w szczotki. Dzięki rozwiązaniom zastosowanym w systemie Reach & Wash usuwanie zabrudzeń ma charakter gruntowny, dokładny, jednocześnie nie powodując uszkodzeń.